GERBIAMI BENDRUOMENĖS NARIAI, TĖVELIAI, GLOBĖJAI, BUVĘ MOKYKLOS MOKINIAI IR VISI, KURIE NORĖTŲ PAREMTI MŪSŲ MOKYKLĄ

Kviečiame ir šiais metais skirti 1 arba 2% pajamų mokesčio mūsų mokyklai. Tai būtų didelė parama, kurią galėtume panaudoti mokymosi sąlygų gerinimui. Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti mūsų mokyklai, papildomai mokėti nieko nereikia. Kiekvienas gyventojas iki 2017 m. gegužės 1 d. prašymo gali užpildyti ir pateikti asmeniškai Valstybinei mokesčių inspekcijai arba įdėjus prašymą į voką atnešti jį į mokyklą iki balandžio 26 d.

JONAVOS „LIETAVOS“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS REKVIZITAI

Paramos gavėjo kodas 190302241
Paramos gavėjo pavadinimas Jonavos „Lietavos“ pagrindinė mokykla
Adresas Fabriko g.10, LT- 55111, Jonava
Banko pavadinimas DnB
Atsiskaitomoji sąskaita LT 704010043900090053

Rekomenduojame naudoti elektroninę deklaravimo formą, detaliau skaitykite -

1. Prašymų formas pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai gali tik patys gyventojai asmeniškai.
2. Galite formą (FR0512v.2) užpildyti per savo elektroninę bankininkystę.
3. Užpildę popierinį variantą galite patys nunešti į bet kurią apskrities mokesčių inspekciją ir įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui arba atnešti užklijuotą voką į mokyklą (raštinę).
4. Užpildytą popierinio varianto formą galite siųsti paštu užklijuotame voke adresu:

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos mokestinių prievolių departamento

Neravų g. 8, Druskininkų m., Druskininkų sav., LT-66257

Užpildytą formą įdėkite į voką, užklijuokite ir pasirašykite ant užklijuotos linijos taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko, nepažeidus parašo vientisumo. Nepamirškite ant voko nurodyti savo atgalinį adresą.

5. Užpildytą formą galite įteikti tiesiogiai valstybinei mokesčių inspekcijai adresu Vasario 16-osios g. 1, Jonava.
6. Paspaudę šią nuorodą rasite formos pavyzdį išsamesnę informaciją su nuorodomis į VMI  https://www.lietavos.jonava.lm.lt/2-procentai
7. Bendrąją informaciją ir konsultacijas teikia VMI telefonu 1882.

Būsime labai dėkingi!