Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“.

Atlikdami įvairius eksperimentus, vaikai  gilina savo žinias apie  gamtoje vykstančius procesus, patikrina, išsiaiškina jiems kilusius klausimus apie vieną ar kitą gamtoje matytą, bet nelabai suprantamą reiškinį. Kai mokiniai patys eksperimentuoja, atlieka tyrimus, tai ir pamokos jiems tampa patrauklesnės, skatina smalsumą,  žingeidumą. Ketvirtos klasės mokiniai tyrė vandens savybes. Atliko eksperimentą „Kaip keliauja vanduo“. Ketvirtokai išsiaiškino, kaip gali vanduo patekti iš vienos stiklinės į kitą, jo nepilstant. Nuotolinės pamokos metu pristatė savo darbus, pasidžiaugė gautais rezultatais.

Ketvirtokų mokytoja Vita Jakštienė