Kiekvienų metų gruodžio mėnesį Jonavoje veikiantis labdaros ir paramos fondas „Gerumo Sparnai'' organizuoja akciją „Kalėdinis Gerumo karavanas“, kurios metu lankomos ypač nepasiturinčios šeimos. Labdaros ir paramos fondo savanorės kasmet gruodžio mėnesį nukeliauja į atokiausias seniūnijų sodybas, aplanko daugiavaikes šeimas, neįgalius ir vienišus žmones. Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo labdaros ir paramos fondo „Gerumo sparnai“ akcijoje: surinko saldainių, žaislų vaikams iš nepasiturinčių šeimų. Dėkojame dešimtos klasės mokinei Aleksandrai Bič ir ketvirtos klasės mokiniams Adomui Jasioniui, Julijai Didžiulytei, Mildai Šukutytei, Elijai Kurtinaitytei, Martynui Skulčiui ir jų mokytojai Vitai Jakštienei.

Taip pat mokyklos mokiniai labai aktyviai dalyvavo paramos fondo „Veneris“ skelbtoje akcijoje „Sauja saldainių“. Surinkti saldainiai skirti nepasiturinčių šeimų vaikams. Šioje akcijoje dalyvavo itin gausus mokyklos mokinių būrys: pirmokai Augustė Grinytė, Livija Kerulytė, Aidas Pupius, Aironas Gailius, Denis Gricius ir mokytoja Vilma Kilimienė, antrokai Perla Pankrašovaitė, Eglė Binevičiūtė, Gustas Dručiūnas, Dainora Grigauskaitė, Emilis Daugillavičius, Kostas Šukutis, Gabija Gečaitė, Viltė Kemerzūnaitė, Edvinas Bielskis, Andriana Morkaitytė, Kornelija Ignatavičiūtė, Šarūnas Bielskas, Arnas Grebliauskas, Vesta Dirmaitė, Ieva Čerkesaitė, Luknė Jaramičiūtė, Rihana Kazlauskaitė ir mokytoja Rosita Vaškevičienė, trečiokai Edvardas Keršis, Laiminta Bunevičiūtė, Goda Tarasevičiūtė ir mokytoja Daiva Grinienė, 5a klasės mokiniai Tomas Kančys, Rokas Samajauskas, Darija Štuikytė, Gabrielė Radzišauskaitė, Dovydas Klimukas, Nojus Valentinavičius, Emilija Paulauskaitė, Elinga Daugilavičiūtė ir auklėtoja Vaiva Ivinskaitė, šeštokai Austėja Biviliūtė, Ričardas Orlovas, Domantas Grinys, Liepa Stumbraitė, Dovydas Kažamekinas, Simona Grinkaitė, Aina Sokolova ir auklėtoja Olia Kasikauskienė, devintos klasės mokinė Karina Chlapotinaitė ir auklėtoja Milda Juškienė bei dešimtos klasės mokinė Karolina Micevičiūtė.

Dėkojame mokiniams, mokytojams ir auklėtojams už geras širdis!