Nuo 2013 metų mokykla turi galimybę patikimai ir objektyviai įsivertinti mokinių pasiekimus, diagnozuoti dalykų mokymosi sunkumus ir gautų duomenų pagrindu imtis priemonių jų įveikimui.

Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. balandžio 3 d. įsakymu Nr. 13B – 673, patvirtintas Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo (diagnostinių ir standartizuotų testų) organizavimo ir vykdymo Jonavos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose 2017 metų tvarkos aprašas.

Tyrimo tikslas – mokyklos lygmeniu tobulinti mokinių mokymosi pasiekimų testavimo procedūras ir plėsti diagnostiniais ir standartizuotais įrankiais surinktų duomenų panaudojimą ugdymo kokybei gerinti.

Mokyklos mokinių pasiekimų įvertinimui bus panaudoti diagnostiniai testai 2 klasės mokiniams ir standartizuoti testai 4, 6, 8 klasių mokiniams. Tyrimui taip pat bus panaudoti mokinio (4, 6 ir 8 klasei) klausimynai, kurie sudaryti nacionalinių mokinių pasiekimų tyrimų klausimynų pagrindu.

Daugiau informacijos apie diagnostinius ir standartizuotus testus http://www.nec.lt/342/

Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet akcija „Knygų Kalėdos“ atsiliepia į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kvietimą mažinti socialinę atskirtį. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą.

Akcija „Knygų Kalėdos“ skatina bendrauti ir dalytis knygomis su tais, kuriems jų trūksta, dalytis ta knyga, kuri parodys naujus kelius, atvers gražesnius horizontus. Tikime, kad net ir pačiuose skurdžiausiuose namuose gali gyventi knyga, įkvepianti savo skaitytojus – vaikus, tėvus ar net visą šeimą – keisti savo gyvenimą taip, kaip jiems norisi.

Kviečiame mokyklos bendruomenę dovanoti knygas akcijai „Knygų Kalėdos“. Būkite kūrybingi, aktyvūs ir neškite Kalėdų šviesą tiems, kuriems jos labiausiai reikia, pasitelkdami knygas – tas, kurios jums patiems atrodo pačios svarbiausios.

Akcija vyks lapkričio 14 – sausio 6 dienomis.

Visus būsimus pirmokus kviečiu į „Vasaros pamokėles“. Jos vyks birželio 3 d. nuo 10 val. iki 12 val. Lauksiu 203 kab.

Tėvelių susirinkimas vyks po pamokėlių 12 val. 203 kab.

Mokytoja Vilma Kilimienė

Jau ketvirtus metus mokykla turi galimybę patikimiau ir objektyviau įsivertinti mokinių pasiekimus bei ugdymo kokybę.

2016 m. vasario 3 d. Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktorius pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Nacionaliniu egzaminų centru dėl dalyvavimo veiksmo tyrime „Standartizuotų testų taikymas savivaldybėse 2015-2016 mokslo metais."

Testavimo grafikas (ATSISIŲSTI)

Knygos vaikams

Raminta Baltrušytė, „Kalvėnų miesto paslaptis“ (Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“);
Tomas Dirgėla, „Apie raganą Šiokiątokią“ („Dominicus Lituanus“);
Birutė Mar, „Gėlininkė“ (Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“);
Ramunė Savickytė, „Adelės dienoraštis. Ruduo“ (Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“);
Rimvydas Stankevičius, „Pūgos durys“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla).

Knygos paaugliams

Akvilina Cicėnaitė, „Niujorko respublika“ („Alma littera“);
Kristina Gudonytė, „Jie grįžta per pilnatį“ („Tyto alba“);
Daina Opolskaitė, „Eksperimentas gyventi“ („Alma littera“);
Rebeka Una, „Atjunk“ („Alma littera“);
Renata Šerelytė, „Rebekos salos“ („Alma littera“).

Už labiausiai patikusią knygą visose kategorijose galima balsuoti iki 2016 metų vasario 21 d.

Daugiausia skaitytojų balsų surinkę knygų autoriai tradiciškai bus apdovanoti Vilniaus knygų mugėje 2016 metų vasario mėnesį.

http://www.dg.su.lt/uploads/images/3%289%29.jpgŠį rudenį, kaip ir kasmet nuo 2005 metų, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija kartu su Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija, Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija bei Nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka vėl rengia akciją „Metų knygos rinkimai“ ir kviečia skaitytojus balsuoti už geriausias lietuvių autorių knygas.

Knygos vaikams

Tomas Dirgėla, „Apie raganą Šiokiątokią“ („Dominicus Lituanus“);
Birutė Mar, „Gėlininkė“ (Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“);
Rimvydas Stankevičius, „Pūgos durys“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla).

Knygos paaugliams

Akvilina Cicėnaitė, „Niujorko respublika“ („Alma littera“);
Kristina Gudonytė, „Jie grįžta per pilnatį“ („Tyto alba“);
Daina Opolskaitė, „Eksperimentas gyventi“ („Alma littera“);
Rebeka Una, „Atjunk“ („Alma littera“);
Renata Šerelytė, „Rebekos salos“ („Alma littera“).

.